Serwis/części

 

Rękojmia i gwarancja

ProGrasS Polska importuje wyłącznie produkty o sprawdzonej jakości renomowanych producentów. Oznacza to, że warunki gwarancji są przejrzyste.

Wszyscy dostawcy naszej firmy unowocześniają swoje produkty wprowadzając nowe rozwiązania technologiczne, które poprawiając ich trwałość i wydajność oraz podnosząc ich walory użytkowe. Po dostawie i uruchomieniu urządzeń i maszyn wszystkie konieczne informacje zostają zadokumentowane.

Jeśli pojawią się jakieś nieprawidłowości lub techniczne problemy zostaną one usunięte przez ProGrasS Polska lub Państwa dostawcę. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że wasza inwestycja jest pewna i zabezpieczona zarówno przez importera jak i producenta.


Obsługa techniczna

Jako importer jesteśmy zobowiązani do zapewnienia ProGrasS odpowiedniego wsparcia technicznego / obsługi serwisowej. ProGrasS Polska posiada sieć autoryzowanych serwisów na terenie całego kraju, których pracownicy zostali przeszkoleni do świadczenia profesjonalnej obsługi serwisowej. Dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi naszej sieci serwisowej zapewniamy profesjonalną obsługę również w Twoim regionie. 

  • Obsługa serwisowa rozpoczęta zostaje w momencie zgłoszenia usterki.
  • Zgłoszenie jest poddane wstępnej analizie naszych ekspertów technicznych.
  • Również zabezpieczenie magazynu części jest niezbędne do szybkiego usuwania problemów.
  • Nasza kadra techniczna uczestniczy regularnie w szkoleniach organizowanych przez producentów mających na celu podniesienie kwalifikacji.
  • Jednocześnie kadra techniczna naszych dealerów uczestniczy regularnie w szkoleniach pozwalających na utrzymanie wysokiej jakości usług serwisowych.

Naszym celem jest zadowolenie klientów oraz utrzymanie niskich kosztów eksploatacyjnych.


Oryginalne części zamienne

Producenci projektują maszyny tak, aby były zarówno skuteczne jak i bezpieczne w użyciu. ProGrasS Polska dostarcza wyłącznie oryginalne i zaakceptowane przez producenta części zamienne. Chociaż cena zamienników jest często atrakcyjna, mogą one skrócić żywotność maszyny i mieć negatywny wpływ na bezpieczeństwo pracy z nią. Dobrze utrzymana maszyna wyposażona jedynie w oryginalne części zamienne jest gwarancją najniższych kosztów eksploatacyjnych, braku przestojów w pracy, mniejszej ilości usterek i tym samym większej ilości zadowolonych użytkowników.

Ogólne warunki serwisu.