Kariera

ProGrasS Polska jest dostawcą wysokiej jakości produktów oraz maszyn i urządzeń dla sektora sportowego i komunalnego. Wspieramy managerów ośrodków sportowych, stadionów Ekstraklasy, I-II Ligii, pól golfowych oraz pozostałych terenów trawiastych
o charakterze rekreacyjnym na terenie całego kraju w zakresie całorocznego utrzymania murawy na najwyższym poziomie. Ze względu na dynamiczny rozwój szukamy ambitnego i pełnego motywacji kandydata na stanowisko regionalnego specjalisty sprzedaży maszyn i produktów dla sektora rekreacyjnego i utrzymania zieleni miejskiej.

Chcemy sprawić, aby Twoja przyszła praca, stała się Twoją pasją.

Obecnie szukamy ambitnego i pełnego motywacji kandydata na stanowisko:

Regionalny specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Utrzymywanie i pogłębianie relacji biznesowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie. W naszej branży dbanie o relacji z klientami ma kluczowe znaczenie!
  • Zarządzanie polityką sprzedaży na wyznaczonym terenie,
  • Uczestnictwo i reprezentowanie firmy na targach branżowych i seminariach oraz szkoleniach organizowanych przez ProGrasS Polska dla klientów,
  • Stałe wsparcie i doradztwo klientom, poprzez regularny kontakt, w zakresie doboru produktów i ich zastosowania.

Wymagania:

  • Średnie lub wyższe, mile widziane wyższe rolnicze, ogrodnicze, o kierunku trawiastym, będzie dodatkowym atutem,
  • Minimum 2-letnie doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Ukierunkowanie na osiąganie wyników, elastyczność, zdolność i chęć do nawiązywania i utrzymywanie bliskich relacji z klientami,
  • Przygotowanie do wyjazdów służbowych i pracy w biurze (80/20),
  • Doskonałe umiejętności handlowe oraz personalne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie i premie zależne od osiąganych wyników, samochód   firmowy, laptop, telefon,
  • Szkolenia umożliwiające podwyższenie kwalifikacji,
  • Odpowiednie przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne do pracy,
  • Praca w niewielkiej firmie w młodym, dynamicznym zespole, rodzinnej atmosferze,
  • Poczucie przynależności do zespołu oraz możliwość wykazania się kreatywnością i doświadczeniem,
  • Pracę w firmie o nieskazitelnej opinii na rynku oraz z prestiżowymi klientami,
  • Możliwość rozwoju oraz kształcenie się w tematyce, w której się pracujesz, zależy nam aby Twoja przyszła praca stała się Twoją pasją…!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email: biuro@prograss.pl

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08. 19997 o ochronie danych osobowych DZ.U. nr 133, poz. 883).