Kariera

Specjalista ds. Sprzedaży/ Doradca Klienta

ProGrasS Polska jest dostawcą wysokiej jakości produktów oraz maszyn i urządzeń dla sektora sportowego i komunalnego. Wspieramy managerów ośrodków sportowych, stadionów Ekstraklasy, I-II Ligii oraz pól golfowych i innych obiektów trawiastych

o charakterze rekreacyjnym na terenie całego kraju w zakresie całorocznego utrzymania murawy na najwyższym poziomie. Ze względu na dynamiczny rozwój szukamy ambitnego i pełnego motywacji kandydata na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży/ doradcy klienta w sektorze sportowym i komunalnym – utrzymanie zieleni miejskiej.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie, mile widziane rolnicze, ogrodnicze, trawiarskie, choć nie jest to warunek konieczny,
• Minimum 2 letnie aktywne doświadczenie w sprzedaży biznes to biznes,
• Ukierunkowanie na osiąganie wyników, elastyczność, zdolność i chęć do nawiązywania i utrzymywanie bliskich relacji z klientami,
• Przygotowanie do wyjazdów służbowych i dużej ilości wyjazdów służbowych,
• Doskonałe umiejętności handlowe,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Obowiązki:

• Zakres obowiązków obejmuje utrzymywanie i pogłębianie relacji biznesowych z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów. W naszej branży dbanie o relacji z klientami ma kluczowe znaczenie,
• Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wynik własnej sprzedaży w wyznaczonym regionie,
• Dodatkowo będzie uczestniczyła w targach branżowych i czynnie brała udział
w seminariach i szkoleniach organizowanych przez ProGrasS Polska dla klientów.

Oferujemy:

• Stałe wynagrodzenie i premie uzależnione od osiąganych wyników, samochód firmowy, laptop, telefon,
• Szkolenia umożliwiające podwyższenie kwalifikacji,
• Praca w niewielkiej firmie o bardzo ustabilizowanej pozycji w młodym
i dynamicznym zespole.

Jeśli uważasz, że posiadasz wymienione wyżej atuty, zapraszamy Cię do przysłanie życiorysu ze zdjęciem, drogą elektroniczną na adres email: biuro@prograss.pl.