O nas

 

WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ

 

Firma ProGrasS Polska powstała w 2007 roku. Początkowo działalność naszej firmy koncentrowała się głównie na imporcie i sprzedaży produktów i urządzeń do pielęgnacji murawy, w szczególności sportowej (boiska, pola golfowe) takich producentów światowej klasy jak Allett, ICL, Culterra, Redexim, Trilo. Rosnące zapotrzebowanie na rynku na dodatkowy osprzęt oraz ciągniki kompaktowe spowodowało, że oferta naszej firma została w ostatnich latach znacznie rozszerzona. Oprócz podstawowej oferty sprzętu do pielęgnacji murawy dostarczamy również szeroką gamę maszyn i urządzeń do utrzymywania dróg i terenów przy drogach, terenów użyteczności publicznej oraz zieleni miejskiej.

Pod koniec 2010 roku nasza firma podpisała umowę z firmą Kioti i została wyłącznym importerem na Polskę linii ciągników kompaktowych tego producent. Linia ciągników Kiorti wyróżnia się szeroką gamę modeli, zastosowaniem w produkcji zaawansowanych technologii oraz wysoką jakością wykonania.

ProGrasS Polska importuje wyłącznie maszyny i urządzenia renomowanych producentów, o wysokiej jakości wykonania i spełniających najwyższe wymagania klientów.