Gruntowne usuwanie śmieci, uschłych liści, skoszonej trawy ze skarp, boisk sportowych, stadionów, parków, terenów rekreacyjnych i fairwayów na polach golfowych zwykle traktowane jest jako pracochłonna czynność. Dzięki szerokiej gamie urządzeń firmy Trilo prace porządkowe przeprowadzane są szybko i efektywnie. Nasi eksperci z przyjemnością doradzą Państwu przy wyborze odpowiedniego urządzenia.

 

 

 

 

 

 

Dzięki przyczepom ssącym Trilo możliwe jest szybkie oczyszczenie terenów zielonych z wszelkich odpadków bez narażania murawy na uszkodzenie. Sercem urządzenia jest odporny na zużycie wirnik łopatkowy, generujący olbrzymią moc ssącą. Możliwość wyposażenia przyczepy w dodatkowe urządzenia m.in. do wertykulacji, szczotkowania, zbierania śmieci oraz koszenia wysokiej trawy, powoduje, że przyczepa może być użytkowana przez profesjonalistów do przeprowadzanie różnorodnych prac przez cały rok.
Akcesoria: otwory zasysające różnych rozmiarów, wymienne urządzenia do wertykulacji, szczotkowania, zbierania śmieci i koszenia wysokiej trawy, rura ssąca 6m - ∅ 200mm, duża szczotka montowana z prawej lub z lewej strony, iniektor wody, szerokie opony, hamulca i światła.

 

 

 

 

 

Model                   Traktor          Szerokość robocza       Pojemność zbiornika
Trilo S 8 >65KM 1,7 m 8 m3
Trilo S 10 >75KM 1,5 m 10 m3
Trilo S 12 >80KM 2,1 m 12 m3
Trilo S 16 >85KM 6 - 8 m 16 m3
Trilo SG 1165 >80KM 6,5 m 11 m3

Przyczepy