Oferta

 

 Zaawansowany system pielęgnacji płyty

Doskonała jakość płyty każdego dnia jest w zasięgu ręki dzięki inteligentnemu, wysokowydajnemu systemowi wzrostu trawy SeeGrow. Z SeeGrow możesz uzyskać zdrowy wzrost trawy nawet o 10 mm w ciągu 24 godzin.

  

Unikalne rozwiązanie na rynku - mobilny całoroczny opatentowany system hodowli murawy oparty na jedynej na rynku technologii przyszłości:

- podwyższony poziom CO jako składnik odżywczy
- dodatkowe światło - LED lub sód pod wysokim ciśnieniem
- mobilne zabezpieczenie atmosferyczne (namiot)
- ciepły mikroklimat
- wparcie równomiernego wzrostu i regeneracji murawy

Regeneracja murawy - okres 3 dni:


Zasiew nowej murawy - okres 7 dni:

  

Niezrównana wydajność:

Stosując sprawdzony, opatentowany mikroklimat stworzony przez SeeGrow w połączeniu , połączoną z oświetleniem LED wykonanym wg naszego projektu można osiągnąć wzrost trawy 10mm na dzień.


Jak to działa - fotosynteza:

Rośliny wchłaniają wodę poprzez korzenie, natomiast dwutlenku węgla poprzez liście. Część uzyskanej glukozy jest wykorzystywana do oddychania, podczas gdy reszta jest przekształcana w nierozpuszczalną skrobię i magazynowana. Zmagazynowana skrobia może być później przekształcona ponownie w glukozę i wykorzystana w procesie oddychania. Tlen jest uwalniany jako produkt uboczny fotosyntezy.

Korzyść płynące z CO₂, światła i ciepłego mikroklimatu

- Istniejący poziom CO₂ w powietrzu atmosferyczny na zewnątrz wynosi około 400 p.p.m. (części na milion).
- Gdy światło generujące wzrost jest wykorzystywane w hodowli trawy, dostępne CO₂ w atmosferze jest bardzo szybko zużywany.
- System SeeGrow dostarcza trawie dodatkowego CO₂ - na stałym poziomie 1000-1500ppm i korzyści płynące ze światła i odpowiedniego mikroklimatu niezależnego od pogody na zewnątrz.


Rezultat - efektywne rozwiązanie, które działa.

Zobacz więcej ...

Zadzwoń i poznaj najbardziej wydajny system na rynku.

 

Technologia SeeGrow

Unikalne rozwiązanie na rynku - mobilny całoroczny opatentowany system hodowli murawy oparty na jedynej na rynku technologii przyszłości.